Добавити у вибране (CTRL+D) | Зробити стартовою

Про нас

До Вашої уваги представляємо проект ІКС (Інформаційно-курортна служба). Мета даного проекту зібрати інформацію про всі сфери діяльності міста Трускавця. Структурувати цю інформацію і подати її в зручному вигляді для потенційного клієнта.

Кількість користувачів інтернету в Україні невпинно зростає. І саме ці люди є активною часткою населення, потенційними клієнтами різного виду організації. А оскільки Трускавець курортне місто то інформація про наше місто потрібна не тільки жителям регіону, а і мешканцям України і навіть світу.

Переваги такого каталогу над друкованими виданнями в тому, що інформація на ньому постійно доступна, швидко оновлюється та доступна у всьому світі. Буклет чи друкований каталог може не потрапити на очі, загубитися або знищитися. Крім того, у друковану продукцію неможливо вносити зміни після того, як вона видана.

Якщо Ви не маєте свого сайту, тоді Ви можете рекламувати свою продукцію чи послуги в каталозі ІКС. Тут Ви зможете розмістити інформацію про діяльність своєї організації, графік роботи, контактні дані, фотографії та інше.

Але й у випадку, якщо Ви вже маєте свій сайт в інтернеті, то Вам також буде цікавий цей проект оскільки в Інтернеті мільярди сторінок, тому для покращення своєї відвідуваності Ви і зараз реєструєтеся на різних пошукових серверах. Проект ІКС це структурований каталог нашого міста, отже можна швидко знайти інформацію про вашу організацію. Зокрема в каталозі вказується адреса вашого сайту, тобто тим самим ви піднімете і рейтинг свого сайту.

Користувачів цього проекту можна розділити на такі категорії:

- місцеві жителі, які шукають певний товар чи вид послуг. Зайшовши на цей сайт вони одержать потрібну інформацію, зможуть порівняти і вибрати найкращий варіант.

- відпочиваючі, які приїжджають на курорт, оскільки вони мало обізнані з нашим містом і це спосіб одержати потрібну інформацію швидко і зручно (ноутбуки, мобілки, Інтернет-клуби)

- потенційні клієнти, які прагнуть відпочити в Трускавці і планують свій відпочинок. З цього проекту вони одержать всю потрібну інформацію.

Отож якщо Ви щось виробляєте, продаєте чи надаєти послуги, і хочете, щоб про це дізналося якомога більше мешканців міста, відпочиваючих і потенційних туристів - то цей проект для Вас.

Зареєструвати організацію |  Добавити оголошення |  Добавити новину
Створення сайту: Веб студія WebStart
Copyright © 2005-2011 ІКС - Інформаційна курортна служба м. Трускавець. Всі права застережено
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. При цитуванні в інтернеті - активне гіперпосилання.
Для цього без змін скопіюйте цей код:  <a href=http://www.iks.com.ua>Інформаційна куротна служба м.Трускавець</a>
Туристическая Украина: портал о туризме в Украине bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100