Добавити у вибране (CTRL+D) | Зробити стартовою

Про Трускавець

Україна - країна щедро обдарована Богом різноманітними багатствами - чорноземами, горами, морями. На Заході України в долині прекрасних Карпат розташований унікальний бальнеологічний курорт - Трускавець. Його краса і унікальність у вдалому з'єднанні м'якого клімату, чистого повітря і безцінних природних багатств - цілющих мінеральних вод. Завдяки цьому Трускавець цікавий як курорт не сезонно, а круглий рік. "Нафтову воду" з присмаком нафти завдяки її цілющим властивостям названо в народі ніжним ім'ям "Нафтуся". Саме завдяки "Нафтусі", якої немає аналогів в світі, Трускавець вдячний своєю славою унікального курорту. Разом з "Нафтусею" для лікування суміжних захворювань шлунково-кишкового тракту успішно використовуються "Марія" і "Софія". Мінеральна вода "Броніслава" служить для лікування верхніх дихальних шляхів через полоскання горла і носоглотки. У комплексі з іншими лікувальними чинниками успішно використовується озокеритотерапія у вигляді аплікацій розігрітого озокериту.

Щоб скористатися всіма цими багатствами потрібно приїхати до Трускавця. Місто з населенням 21 тисячі чоловік в змозі прийняти ще майже стільки ж відпочиваючих. Тут чекають гостей 19 санаторіїв, 21 пансіонат, сучасні готелі і близько 50 приватних вілл. Профспілкові санаторії "Алмаз", "Кристал", "Янтар", "Рубін", "Весна" об'єднані в систему ЗАТ "Трускавецькурорт". 18 листопада в ЗАТ "Труськавецькурорт" відкрився сучасний діагностичний центр, який доповнив комплекс "Медцентр", - водолікарня, Мед Палац і діагностичний центр. Лікування, діагностику і відпочинок люкс-класу пропонує сучасний готель "Rixos". Любителям камерного відпочинку Трускавець пропонує затишні вілли "Христина", "Сані", "Набі", пансіонат "Світязянка". Родзинка санаторію "Карпати", розташованого в живописному районі курорту - кінний туризм.

У Трускавці можна не тільки підлікується, але й цікаво відпочити. Поряд - гірськолижні курорти Карпат, стародавній Львів. У Трускавці функціонує три музеї - історії міста-курорту, унікальний прижиттєвий музей народного художника Михайла Біласа і Єпархіальний музей. Три нічні клуби "Міленіум", "ОГО" і "Абордаж" до послуг любителів погуляти в нічний час, сходити на дискотеку, зіграти в боулінг, казино. Два сучасні кінотеатри "Злата" і "Міленіум" не дозволять на курорті пропустити світову прем'єру улюбленого фільму. До Трускавця постійно приїжджають зірки української і російської естради - концерти в Палаці культури приємно різноманітять дозвілля.

Зареєструвати організацію |  Добавити оголошення |  Добавити новину
Створення сайту: Веб студія WebStart
Copyright © 2005-2011 ІКС - Інформаційна курортна служба м. Трускавець. Всі права застережено
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. При цитуванні в інтернеті - активне гіперпосилання.
Для цього без змін скопіюйте цей код:  <a href=http://www.iks.com.ua>Інформаційна куротна служба м.Трускавець</a>
Туристическая Украина: портал о туризме в Украине bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100