Добавити у вибране (CTRL+D) | Зробити стартовою

Про Курорт

Основне багатство Трускавця - це його унікальні природні мінеральні води.

Курорт придбав славу завдяки лікувальній воді "Нафтуся" трускавецького родовища. Це гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва, слабомінералізована вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Саме органічними речовинами, які швидко руйнуються при контакті з повітрям (тому "Нафтусю" необхідно пити лише в бюветі), лікувальна "Нафтуся" трускавецького родовища відрізняється від інших нафтосупровідних вод.
     Сьогодні немає їй рівних по лікувальних ефектах. Вода сприяє виходу дрібних каменів і "піску" з нирок, жовчного міхура, сечо - і жовчовивідних шляхів, зменшує литогенність сечі і жовчі, що попереджає небезпеку повторного каменеутворення.

Лікувальна "Нафтуся" трускавецького родовища нормалізує обмін речовин, зокрема вуглеводний обмін в хворих цукровим діабетом, покращує діяльність шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, підвищує активність залоз внутрішньої секреції, захищає і відновлює печінкові клітки, виводить з організму радіонукліди шлаки і недоокислені продукти обміну речовин. Вона надає знеболюючу дію, сприяє зменшенню запальних процесів у нирках, сечових шляхах, печінці, шлунково-кишковому тракті і т.п. Завдяки імунозахисним діям підвищує реактивність організму попереджає онкологічні захворювання.

Вода джерела №1 "Марія" - це хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Вона знижує шлункову секрецію покращує моторну функцію кишечника, підсилює жовчовиділення, зменшує запальний процес і спастичні явища в шлунково-кишковому тракті.

Джерело №2 "Софія" - також хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Вона стимулює шлункову секрецію, володіє вираженою жовчогінною дією, нормалізує моторну функцію шлунку і кишечника. Використовується при супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту, таких як хронічні гастрити з пониженою секрецією, хронічний коліт з схильністю до запорів.

Мінеральна вода "Юзя" - справжнє джерело краси, яка завдяки речовинам гліцеринового походження чудово оновлює шкіру, додаючи їй природній відтінок і особливу еластичність.

Води інших мінеральних джерел використовуються для приймання ванн гінекологічних зрошувань, промивань кишечника, гідромасажу і інгаляцій. Окрім мінеральних ванн, поліпшуючих обмінні процеси в організмі застосовуються вуглекислі і перлові ванни, які особливо ефективно діють при захворюваннях серцево-судинної і нервової системи, цукровому діабеті, ожирінні і т.п.

До ваших послуг також ванни з хвойним екстрактом, морською сіллю, з лікувальними травами, всі види лікувальних душів, басейн з мінеральною водою і сауна. Комплексне лікування на нашому курорті включає ще один унікальний метод - озокеритотерапію.

Озокерит складається з високомолекулярних парафінів і церезинів з домішками рідкісних масел. Єдине в світі родовище озокериту знаходиться на відстані 4 км від Трускавця в місті Борислав. Озокерит має протизапальне і обезболюючу дія і підсилює гемодинаміку в ураженому органі.

Успішно конкурує із знаменитою карловарською сіллю трускавецька сіль "Барбара", яку видобувають з високомінералізованого розсолу, її застосовують як жовчогінне і послаблюючий засіб.

Широко використовуються всі види фізіотерапевтичного лікування, лікувальна фізкультура, масаж.

Зареєструвати організацію |  Добавити оголошення |  Добавити новину
Створення сайту: Веб студія WebStart
Copyright © 2005-2011 ІКС - Інформаційна курортна служба м. Трускавець. Всі права застережено
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. При цитуванні в інтернеті - активне гіперпосилання.
Для цього без змін скопіюйте цей код:  <a href=http://www.iks.com.ua>Інформаційна куротна служба м.Трускавець</a>
Туристическая Украина: портал о туризме в Украине bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100